Díky pružnosti budete v životě úspěšní

Napsal GVKB (») v sobotu 30. 4. v kategorii Deprese, přečteno: 93×

Podívejme se vědecky a statisticky na to co je zde úspěšné a co je zde neúspěšné, nakonec jistě dospějeme k tomu, že neúspěšné je to, co je nepružné. Srazili jste se s blbcem a máte z toho blbou náladu, proč je vlastně na světě blbců jako sraček.

Příčinou je to že blbci jsou psychicky nepružní, a tak setrvávají na starém a odmítají přijmout nové, a proto bylo v minulosti tolik mučedníků které blbci zavraždili.

Tak jako je nepružný subjekt tak je i nepružný objekt, proto zde jsou; konflikty, revoluce, války, terorismus, vandalismus, extrémismus, pandemie atd. starého pitomce nikdo novým pravidlům už nenaučí.

Teprve když je blbec na dně tak mu dojde že se musí přizpůsobit jinak zle skončí, stejné je to i s organizacemi a státy, vše zlé je tak pro něco dobré, neustále se opakuje stejný problém s tím, že je systém nepružný, a proto nefunguje optimálně.

Pořád to pitomcům říkám dokola a je to marnost, pitomci pořád opakují stejné pitomé chyby, a tak mají blbou náladu, nebude to už trvat evolučně dlouho a místo pitomých zaměstnanců zde bude umělá inteligence spolupracující s autonomními roboty, tím skončí; politika, náboženství, filosofie, byrokracie, propaganda, cenzura, školství, soudy, policie, armáda atd.


Komentování tohoto článku je vypnuto.