GVKB je pravý pastýř

Napsal GVKB (») 6. 12. 2019 v kategorii Deprese, přečteno: 31×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online


Pokud je ve tvojí hlavě špína tak jsi na tom psychicky zle, jedinou možností jak být na tom psychicky dobře je špínu z hlavy vymést, problémem je že vymést špínu z hlavy je práce na dlouhou dobu protože je zde mnoho špíny. Nenávist to je špína a láska to je čistota, čím více bude v tobě lásky tím více bude v tobě i čistoty, tvým problémem je pyšnost, a pyšnost je následkem nenávisti, logicky láska je následkem pokory. Pýcha peklem dýchá, proč je zde nadbytek pýchy a nedostatek pokory? 
Vše je o tom čemu dáme protekci, pokud většina lidí dá protekci pyšnosti, tak logicky je zde nedostatek pokory a tím i nedostatek lásky. Komu není rady tomu není pomoci, je to tak snadné se uzavřít ve svém pyšném světě, kde si hrajeme na to že jsme; dokonalí, mocní, bohatí, svatí, atd. jenže ono to nefunguje, a tak zde je psychický očistec. V očistci je; jídlo bez chuti, soulož bez lásky, práce bez stimulace, umění bez lásky, rodina bez dětí, atd. vše zde jsou jenom příčiny a následky, co jsme zaseli to i sklízíme. Pravda je jako zrcadlo a proto nemáme rádi pravdu, protože v zrcadle spatříme pyšnou hlavu ve které je mnoho špíny. 
Kdo je pravý pastýř a kdo je falešný pastýř, z díla poznáme kdo je pravý pastýř a kdo je falešný pastýř, nevěřte tomu co lidi říkají, věřte tomu co lidi vytvoří za nesmrtelné dílo. Čas má dost času na to, aby poznal co je hodnotné, a co je nehodnotné, podívejme se na lidské zákony jak se neustále mění podle situace a každý národ má svoje subjektivní zákony, to jasně ukazuje to, že jsou lidské zákony evolučně nehodnotné, jednoduché přírodní zákony se nezmění ani za milion let, protože jsou evolučně hodnotné. 
Ti co jsou nahoře díky protekci, vytvářejí zákony tak aby mohli být nahoře díky protekci, to logicky nemůže fungovat, slepý nemůže vést slepé. Život je hra o to co milujeme a potřebujeme, pokud v této hře neuspějeme tak to řešíme náhražkami a tím se ocitáme v začarovaném kruhu a máme hlavu plnou špíny. Když to s hříšníky nejde po dobrém tak to vyřešíme po zlém, nahradíme lidi za roboty, robot prezident bude vyznamenávat roboty, lidi skončí globálně v rezervacích a zde budou jíst z ruky do huby a budou mít nahý zadek.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.

Komentáře tohoto článku jsou moderovány. Váš příspěvek se zobrazí až po schválení autorem článku.

Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
  [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel tři a šest