Město to je továrna která z lidí dělá ubožáky

Napsal GVKB (») 30. 9. 2015 v kategorii Ekonomika, přečteno: 348×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Bohatý má nadbytek a chudý má nedostatek, proč si nejsme rovní a proč bohatí nepomohou chudým? Zdrojem chyb je nemoc, žijeme ve světě který je nemocný ekonomicky a ideologicky. Naše nemoci mají příčinu v degeneraci těla a psychiky, to že zde někdo je prezidentem nebo ředitelem neznamená to, že je on zdravý a není zdegenerovaný.

Město to je továrna, která z lidí dělá ubožáky, problémy nestačí řešit povrchně tím že budeme kouřit cigarety a pít slivovici, problémy musíme řešit s čistou hlavou a do hloubky, v hloubce najdeme jádro všech našich ekonomických a ideologických problémů, a tím jádrem je víra v zázraky. Pokud se loď potápí, nevěř na zázraky a hledej záchranou vestu a záchranný člun!

Lidi se neumí poučit ani z veliké války, ve které zemřelo mnoho lidí a zničilo se mnoho hodnot, a tak je mír jenom obdobím mezi dvěma válkami! Vše je zde ovládáno databázemi a programy z 99%, pokud jsou v databázích a programech chyby, tak následkem jsou problémy které mohou skončit i válkou. Podívejme se na EU, a to jaké jsou zde amatérské chyby v databázích a programech EU.

Následkem je logicky mnoho problémů u ekonomiky a ideologie v EU, lidi dělají při programování regulací a zákonů amatérské chyby a trvá dlouho než dojde k opravení starých chyb. Je třeba na vysoké funkce v EU dát jenom dokonalé lidi, na které je dokonalé spolehnutí že nemají v hlavě jenom prázdno, a hlava jim neslouží jenom na to, aby jim nepršelo do krku. Musí skončit období, ve kterém lidi házeli po ubohých prezidentech v EU vajíčka, a ukazovali jim červené karty.  

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.

Komentáře tohoto článku jsou moderovány. Váš příspěvek se zobrazí až po schválení autorem článku.

Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
  [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel třináct a pět