GVKB pohádky bez lží

Napsal GVKB (») 7. 12. 2019 v kategorii Láska, přečteno: 92×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online


Všechny pohádky dětem lžou, a tím dělají z dětí naivní hlupáky co v životě neuspějí, takto se z lidí stávají pokrytci co stvořili; reklamu, politiku, náboženství, sekty, milionáře, celebrity, kariéristy, atd. pokud chceme eliminovat lež, tak musíme začít u pohádek, ve kterých není lež a pokrytectví. 
Lež je kořenem všeho zla v nás a okolo nás, lidová pravda se nemění podle situace tak jako mediální lež, pokud máme děti opravdu rádi tak jim nebudeme už lhát, skončíme se zázraky v pohádkách a nebudeme děti strašit peklem, nová digitální doba velmi rychle stejně dětem ukáže pravdu, a tak naše snaha udělat z dětí pomocí pohádek hlupáky, bude stejně marná. 
Mnozí namítnou že děti nebudou stát o pohádky kde není lež, reality si děti užijí mnoho a tak potřebují uniknout z reality do pohádek kde jsou lži, lež je psychická návyková droga, je to jako bychom dětem dávali pít místo mléka pivo, a udělali tak ze svých dětí alkoholiky závislé na slivovici. 
Těžko na cvičišti a lehko na bojišti, je třeba děti připravit do života, aby zde děti uspěli díky tomu že nebudou lhát a krást. V nových pohádkách bude každý pod neustálým digitálním dohledem, soukromí bude eliminováno, jak někdo zalže tak za to bude okamžitě potrestán, bude to o dokonalé globální totalitě ve které nejsou lháři a zloději, v této totalitě má každý holý zadek a jí z ruky do huby, nebude zde už rozdělení na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.

Komentáře tohoto článku jsou moderovány. Váš příspěvek se zobrazí až po schválení autorem článku.

Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
  [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel devět a tři