Ano, amatér nemá doménu na internetu

Napsal GVKB (») 15. 10. v kategorii Politika, přečteno: 147×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online


Doména je něco jako soukromé podnikání a systémy jako; Facebook, Twitter, YouTube, WordPress, Blogger, Lidé, Zpovědnice, atd. je jako zaměstnání za minimální mzdu, každý administrátor nebo moderátor, vás může bez udání důvodů smazat na virtuálním systému, nebo vám tam zablokovat přístup, je to jeho hra a jeho pravidla. 
Dobrota je žebrota, o tom je internet, z díla poznáme tvůrce, internet funguje jako sport, jsou zde jasná pravidla a tresty za porušení pravidel, komu není rady tomu není ani pomoci! Představme si že zrušíme funkci prezidenta a místo prezidenta zde bude Senát a Poslanci a tak budou senátoři a poslanci létat do ciziny a sjednávat zde zahraniční smlouvy, pokud nějaký senátor nebo poslanec onemocní, tak se nic neděje senátorů máme 81 a poslanců máme 200. 
Jsme společnost a tak se bude vládnout společně, více hlav toho logicky i více ví, podívejte se na delfíny, zde taky není vůdce a vše se řeší kolektivně. Dále je zde ještě mnoho lidí v centru EU, a je zde i mnoho jiných vysokých stáních funkcí s vysokými platy. Pochopitelně že následkem jsou veliké mzdové náklady, které se hradí z; daní, cla, pokut, certifikací, práce vězňů, atd. dělnická práce za minimální mzdu se tak stává ekonomickým otroctvím a tak je zde blbá nálada a veliká konzumace piva a cigaret.
Jsme malý chudý národ který má obrovské množství státních zaměstnanců, pro stát navíc ještě pracuje mnoho podniků co státu poskytují věci a služby. Logicky stát nemá peníze a má veliký státní dluh 1 751 664 061 271 Kč, dokonce i Miloš Zeman ve vánočním projevu řekl že se počet státních zaměstnanců neustále záhadně zvětšuje. Stát se tak stává vesmírnou černou dírou, která pohlcuje peníze dělnické třídy, a tak máme platy jako na východě a ceny jako na západě.


Komentování tohoto článku je vypnuto.