Ano, bývalým státním zaměstnancům bude lépe

Napsal GVKB (») 31. 5. 2016 v kategorii Politika, přečteno: 300×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Pokud je politika loutkové divadlo, tak nemá logiku volit politiky, protože místo politiků zde mohou být jenom GVKB elektronické levné loutky z GVKB umělé hmoty, a stejně tak i ostatní státní zaměstnanci, by byli jenom GVKB elektronické loutky z GVKB umělé hmoty, vše by globálně ovládala GVKB umělá inteligence. Podívejme se na podepisování smluv mezi státy, není to snad jenom nudné loutkové divadlo? Není snad každý prezident, jenom mediální loutkou, kterou ovládají mocní egoističtí paraziti.

Nebuďme pokrytci, a přiznejme si, že každý člověk, který je zde nadřízeným, je jenom loutkou, kterou ovládá mocnější nadřízený, a na vrcholu mocenské globální pyramidy, je vždy mocný egoistický parazit, který má k dispozici veliké soukromé letadlo, velikou soukromou rezidenci, kterou mu hlídá profesionální soukromá ochranka. Svět neřídí dneska už svatá církev a demokratická politika, konzumní svět řídí jenom nenažraní dolaroví milionáři, (pomocí svých profesionálních sluhů) co mají nakradené peníze bezpečně uložené v daňovém ráji.

USA a EU se ekonomicky zhroutilo v dominovém efektu, protože lidi a organizace měli vše na dlouhodobé půjčky, a nechtěli nic vlastnit, jenom si vše dlouhodobě pronajímali, nikdo se o nic nechtěl v USA a EU soukromě starat, a když se nikdo nechce o nic soukromě už starat, a každý je jenom kariéristickým parazitem, tak se musí ekonomika v USA a EU díky nesplatitelným dluhům zhroutit, a toto zhroucení způsobí i zhroucení mnoha ekonomik ve světě, co byli propojené s USA a EU ekonomikou.

Mocná elita v USA a EU nemá peníze kryté zlatem, tak si je virtuálně natiskne, a následkem je logicky; měnová reforma, revoluce, válka, inflace, ekonomická krize, deprese, drogy, prostituce, mafie, atd. je to jako si brát veliké půjčky na drahé zbraně a drahé armády, drahé války, a nemít se čím bance jako stát zaručit.

Když se nesplatitelné půjčky přestanou bohatými státy dlužníkům splácet, dluhový globální systém se logicky zhroutí v dominovém efektu, nejde o nic nového, jde o velmi starý problém, spojený se vznikem násilného vybírání daní a poplatků, aby měl stát peníze na zbytečnou armádu a zbytečnou elitu co zde vládne pomocí kariéristických parazitů.

Je třeba začít škrtat náklady nejprve nahoře, a nahradit všechny státní zaměstnance za, GVKB elektronické levné loutky, z GVKB umělé hmoty, s GVKB globální umělou inteligencí. Ano, bývalým státním zaměstnancům bude lépe, nebudou už muset pro stát pracovat, a budou moci soukromě globálně podnikat, a z jejich díla poznáme, jejich objektivní hodnotu, představme si, jak Miloš Zeman, soukromě globálně podniká, jako špičkový ekonom v GVKB světě, kde nejsou už nikde státní zakázky, a kde se už proto ani nelže a nekrade.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.

Komentáře tohoto článku jsou moderovány. Váš příspěvek se zobrazí až po schválení autorem článku.

Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
  [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel třináct a dvanáct