Daně a clo mají za následek války a krize

Napsal GVKB (») v sobotu 30. 4. v kategorii Politika, přečteno: 96×

Vše zde je evoluční proces, který od jednoduchého ke složitému postupuje, situace určuje u všeho pravidla a trestá ty co pravidla porušují. Daně a clo mají za následek války a krize, problém není v tom, že zde jsou daně a clo, problém je zde v tom že vše neřídí umělá inteligence spolupracující s autonomními roboty, slepý nemůže vést slepé a o tom to je že lidi nemohou kralovat lidem, protože to nedokážou.

Lidské schopnosti a možnosti jsou mnohým limitované, a proto se musí elity nahradit za umělou inteligenci která bude spolupracovat s autonomními roboty. Pandemie a válka nám v nahotě odhalila selhání všemocných elit, všude je to o tom, moje hra a moje pravidla a následkem je zaostalost a tím i násilí. Nevěřte mediální propagandě nebo reklamě, vše je zde jenom o tom, jak pomocí parazitování se mít dobře, peníze vládnoucím parazitům nesmrdí.

Když čtu to, co je napsáno na internetu nebo na papíře, nebo se dívám na televizi tak si uvědomuji to, že lidi mají v hlavě dezinformace, a tak se z lidí stali pitomci na baterky. Z díla poznáme tvůrce, jaké je dílo těch, co nám zde mnoho tisíciletí všude centrálně vládnou? Jejich dílem je konzumní očistec, ve kterém nemá život koncepci, a tak používáme antikoncepci a jsou zde i potraty, ubožáků je na světě jako sraček a ti co jsou nahoře z vysoka serou na ty co jsou dole, o tom naše kulturní civilizace mnoho tisíciletí všude je.


Komentování tohoto článku je vypnuto.