Demokratická GVKB diktatura

Napsal GVKB (») 3. 12. 2019 v kategorii Politika, přečteno: 36×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online


Vše směřuje k demokratické GVKB diktatuře ve které bude mít globálně každý v hlavě GVKB čip a tak zde už nebude rozdělení lidí na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole, každý člověk bude loutkou na dálkové GVKB ovládání, skončí období ve kterém byla protekce pro lidi co si protekci nezasloužili.
Ten kdo bude pracovat pomalu nebo bude chybovat, ten se eliminuje a recykluje, lidí je dneska na světě už jako much a každý je snadno nahraditelný počítačem nebo robotem, nebudou zde pro nikoho výjimky a imunita, padni komu padni. 
Vše je zde o nádobách a tom co je v nádobě, pokud je v nádobě špína tak je třeba špínu z nádoby vylít a protekce to je špína která proměnila naši civilizaci v očistec ve kterém není pravda a láska. Používáme antikoncepci protože díky protekci nemá život zde koncepci, mnoho století je zde snaha o to aby těm co jsou dole bylo líp ale nikdo dosud nepřišel s koncepcí která v praxi funguje! 
Ti co jsou nahoře vždy dělali vše pro to aby se nahoře udrželi co nejdéle a tím docházelo k centralizaci a monopolizaci. Dobytka je nadbytek a plných koryt je nedostatek, proto zde jsou závody o to kdo bude první u plného koryta v politice a podnikání, kdo zaváhá ten nežere, o tom to zde mnoho století všude je.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.

Komentáře tohoto článku jsou moderovány. Váš příspěvek se zobrazí až po schválení autorem článku.

Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
  [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel třináct a dvě