Demokratický alibistický primitivismus

Napsal GVKB (») 5. 12. 2019 v kategorii Politika, přečteno: 30×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online


Pokud toužíš po psychickém ráji, tak musíš nejprve projít psychickým očistcem, kde se očistíš od egoistického pokrytectví, svět ve kterém žiješ to je demokratický alibistický primitivismus, z díla poznáme elitu která rozhoduje o nás bez nás, pokud by mohli volby eliminovat demokratický alibistický primitivismus, tak by se volby všude na světě zakázali. 
Ve vysokých státních funkcích jsou jenom demokratičtí alibističtí primitivové, proto optimálně nefunguje ekonomika a sociální systém, ti co jsou nahoře z vysoka serou na ty co jsou dole, nadbytek moci a peněz pro ty co jsou nahoře je založen na nedostatku moci a peněz pro ty co jsou dole. 
Práce za ubohou mzdu se tak stala pro ubožáky trestem a dobře se zde mají jenom ti co nemusí pracovat protože mají zde díky protekci výhody které si nezaslouží, protekce proměnila realitu v psychický očistec, ve kterém je místo pravdy lež a místo lásky nenávist. Lakomcům protekce nesmrdí o tom je kariérismus ve kterém je demokratický alibistický primitivismus.
Mění se jenom povrch naší kulturní civilizace a pod povrchem je pořád jenom egoismus. Miliony zbytečně mrtvých lidí ve zbytečné válce to je jenom statistika, tragédie je pokud zemře prezident nebo milionář! Lidí je dneska na světě jako much a podle toho se i s lidmi na světě jedná, vše je pokrytecké divadlo ve kterém si opice hrají na lidi.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.

Komentáře tohoto článku jsou moderovány. Váš příspěvek se zobrazí až po schválení autorem článku.

Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
  [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel deset a deset