Jaké největší chyby dělá naše vláda?

Napsal GVKB (») v pátek 22. 2. v kategorii Politika, přečteno: 121×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Největší chybou naší vlády je to, že ti co nám vládnou, jsou hříšníci, co můžeme očekávat od hříšníků? Kde vzít ale na vládnutí lidi, co nejsou hříšníky? Vše co má ego to je hříšné, každý člověk má ego, tedy nám musí logicky vládnout informační technologie, robot prezident bude vyznamenávat lidi, doba se od základů změnila, vše je zde o příčině a následku. 
Modernizace a optimalizace probíhá zde už tisíc let a s příchodem elektřiny se vše velmi evolučně urychlilo, podívejme se na nejvyspělejší ekonomiky, zde vše už řídí jenom informační technologie, logicky následkem je nezaměstnanost, se kterou si nikdo neumí poradit, končí období řemesla a přichází období umění, umění může dělat jenom ten, kdo má talent, podívejme se na produkci programů a filmů, zde je to hlavně o talentu. 
Nejde vytvořit novou lidskou rasu, která nebude hříšná, to je naivní utopie, jde jenom nahradit lidi za počítače a roboty. Kdo z těch co nám vládnou, dokáže porazit počítač v šachové hře? Nikdo to nedokáže, počítače jsou prostě lepší než lidi, s tím se musíme smířit, že politiků je jako sraček, a z hovna nikdo bič neuplete.


Komentování tohoto článku je vypnuto.