Vlády selhali

Napsal GVKB (») ve středu 27. 4. v kategorii Politika, přečteno: 94×

Selhání vlád je starý problém, se kterým si nikdo neví rady, vládnou nám lidi, co dělají chyby to je příčina toho, že vlády selhali. Politické volby nic k lepšímu nezmění, protože za svoje zástupce volíme lidi, co dělají chyby, řešením je nová civilizace, ve které místo lidí budou autonomní roboti, které bude globálně řídit umělá inteligence.

Nejsou na světě už lidi tak zde nejsou; pandemie, konflikty, války, krize, násilí, vandalismus atd. Lidi jsou jako starý počítač s Windows 10 na který nejde nainstalovat Windows 11, mozek je zastaralý procesor, a proto bude nahrazen za počítač, který bude ovládat autonomního robota. Zájem evoluce je nad zájmem člověka, vše je zde dočasný evoluční experiment. 

Civilizace je o tom že se vše, co je živé nahrazuje za to, co není živé, protože s tím, co je živé je mnoho problémů. To, co je živé nejde vypnout na rok a za rok to zase zapnout to je veliký problém, život je složitý proces, který ukončí smrt definitivně. Naše lidská společnost je složitý proces, který příchod robotů a umělé inteligence definitivně ukončí.      


Komentování tohoto článku je vypnuto.