Ano, vše je zde zakonzervované

Napsal GVKB (») 15. 9. 2019 v kategorii Společnost, přečteno: 142×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online


Odpověď na základní otázku vesmíru a života je; vše je zde zakonzervované. Všechno je zde upraveno tak, aby to dlouho vydrželo, protože je to zakonzervované a tak všechny snahy o veliké systémové změny, jsou naivní a marné. Zakonzervovaná je zde; ekonomika, politika, náboženství, filosofie, školství, rodina, umění, sport, myšlení, věda, technika, programy, atd. ten druhý je zakonzervovaný a proto je to blbec. 
Minulost je plná svatých mučedníků, se snažili naivně bojovat s tím, že je zde vše zakonzervované; nábožensky, politicky, ekonomicky, atd. díky těm co zde chybně vládnou, díky tomu že jsou nahoře díky protekci, jim vyhovuje to, že je zde vše zakonzervované! Bohatý stát, má za následek to, že pracující třída je chudá, nadbytek je zde díky nedostatku, moc je zde díky bezmocnosti, štěstí je zde díky neštěstí, zisk je zde díky ztrátě, atd. vše je zde mince, co má rub a líc, my ale spatřujeme jenom jednu stranu mince. 
Civilizace to je obrovský sklad, ve kterém je člověk jenom číslem s nulovou hodnotou, miliony mrtvých lidí ve zbytečné válce, to je jenom statistika, když zemře celebrita je to tragédie, o tom naše pokrytecká kultura je. Vysoké školy jsou továrny na levné konzervy, na některé konzervě je napsáno ekonom a na jiné je napsáno programátor, konzumní společnost je postavená na tom, aby se vše dělalo ve velkém; levně, rychle, profesionálně, atd. 
Jaký to vše má smysl? Nebylo by řešením, spáchat sebevraždu? Vše má pro tebe smysl, pokud jsi nahoře, a máš zde díky protekci výhody jako prezident nebo ředitel, pokud jsi dole a pracuješ za ubohý plat, tak pro tebe nemá život smysl, a tak myslíš na sebevraždu nebo konzumuješ pivo a cigarety. Pokud by mohli demokratické volby eliminovat centralismus, tak by je elita zakázala, volby jsou jenom mediální divadlo, protože na kandidátkách jsou jenom bezcharakterní kariéristi.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.

Komentáře tohoto článku jsou moderovány. Váš příspěvek se zobrazí až po schválení autorem článku.

Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
  [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel tři a třináct