Civilizace bez pitomců

Napsal GVKB (») v pátek 29. 4. v kategorii Společnost, přečteno: 93×

Sex bez lásky, práce bez zisku, rodina bez dětí, zaměstnanci bez zaměstnání, teorie bez hodnoty atd. všude je snaha ušetřit hodnoty a nebude to trvat evolučně už dlouho a civilizace bude bez pitomců, místo pitomců zde budou autonomní inteligentní roboti a umělá inteligence, nejsou na světě už pitomci tak zde není ani pitomá nálada. 

Robot prezident bude vyznamenávat roboty a k volbám budou chodit jenom roboti, poslední malá skupina nahých lidí na světě skončí v poslední zoologické zahradě za sklem v pavilonu opic. Už nebude zde problém s pitomci, co ničili vandalsky civilizaci a přírodu, přiznejme si konečně to, že člověk byla testovací evoluční verze, co se nepovedla, a tak finální verzí bude robot. 

Jakmile vznikli daně na světě, tak se z lidí stali pitomci, rozdělní lidí na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole je příčinou toho, že se z lidí stali pitomci, protože ti, co jsou nahoře chybně rozhodují o těch, co jsou dole a následkem je pitomá nálada. Jediné, co by mohlo zachránit lidi před genocidou jsou GVKB čipy do hlavy, tím by se mohli lidi přizpůsobit nové digitální době.


Komentování tohoto článku je vypnuto.