Každá myšlenka je zde dočasně

Napsal GVKB (») v pátek 6. 5. v kategorii Společnost, přečteno: 96×

Myšlení je psychický proces, na jehož konci je subjektivní odpověď na složitou otázku, při myšlení se pracuje s; daty, informacemi, programy atd. vše co je inteligentní to má i schopnost myšlení, s narůstající inteligencí narůstá i výkon a kvalita myšlení, často je zde myšlení spojeno i se specializací, myslím tedy naplno žiji, pitomcům to nemyslí, a tak se z nich stali psychičtí ubožáci co dělají samé pitomosti.

Abychom už neměli veliké problémy s pitomci, kterým to optimálně už nemyslí tak začneme globálně nahrazovat pitomce za autonomní inteligentní GVKB roboty na akumulátory, tím skončí temná dlouhá evoluční doba, ve které to pitomcům optimálně nemyslelo a nastane nová doba ve které jsou zde místo pitomců GVKB roboti.

Jsme všichni oblečené opice, co si zde na něco hrají, z oblečené opice nikdo neudělá autonomního robota o tom to bylo a bude, neřešte to, koho si zvolíte za prezidenta, nahraďte prezidenta a všemocné elity za GVKB roboty, už zde bylo dost problémů s pitomci, co si zde hráli na; náčelníka, kouzelníka, krále, císaře, sultána, faraona, šlechtice, papeže, rabína, guru, proroka, vůdce, prezidenta, ředitele, celebritu, soudce atd. neschovávejte se zbaběle pitomci za; boha, stát, společnost, organizaci, podnik, stranu, ideologii atd. 


Komentování tohoto článku je vypnuto.