Logicky je zde otázka a co s tím uděláme?

Napsal GVKB (») ve středu 27. 11. v kategorii Společnost, přečteno: 25×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online


Duplikování chybných informací není nový problém, podívejme se na sekty a náboženství zde se duplikují ve velkém chybné informace, to samé dneska dělá; politika, umění, reklama, školství, rodina, organizace, atd. někdy je duplikování chybných informací úmyslné a jindy jde jenom o chybu. Jak to trvalo dlouho přesvědčit věřící lidi o tom že je země kulatá a otáčí se okolo slunce. 
Stačí si pustit televizi a jste pod palbou chybných informací, které se duplikují a tím se z diváků dělají hlupáci. Lidi dělají chyby a potom ty chyby duplikují velmi dlouho. Lidí vědí co je chybou a přesto chybují, víme že je chybou; lhát, krást, závidět, být pyšným, kouřit cigarety, pít alkoholické nápoje, podporovat příživníky, jíst nezdravé potraviny, málo spát, být kariéristou, rozpoutávat války, atd. komu není rady tomu už není pomoci, jak si to lidi udělají takové to i mají! 
Podívejte se na internet, zde je duplikování chybných informací neřešitelným problémem, nejhůře na tom jsou sociální sítě a fóra, dále je zde všude ubohá reklama a prosby o to abych vypnul blokování reklamy. Logicky je zde otázka a co s tím uděláme? Řešení se vám nebude líbit, dáme všem lidem do hlavy kontrolní čipy a tak proměníme globálně na věčné časy hříšníky ve svaté služebníky boží, ano, kontrola musí být, dobrota je žebrota!


Komentování tohoto článku je vypnuto.