Nejsou čerti, tak zde není očistec

Napsal GVKB (») 7. 12. 2019 v kategorii Společnost, přečteno: 40×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online


Z pekla nejde udělat ráj. Život byl a bude, evoluční naprogramovaný proces, ukončený smrtí, je to celé jenom pekelný konzumní očistec, ve kterém jsou jenom hříšní čerti, svatí andělé jsou jenom v pohádce a v našich snech, realita je o tom že dobrota je žebrota, za každý dobrý skutek je zde spravedlivý trest, čiň čertům dobře a peklem se ti odmění. 
Není zde; demokracie, kapitalismus, socialismus, komunismus, feudalismus, idealismus, atd. je zde pokrytecký egoismus, vše se zde točí okolo protekce, rovnost a svoboda je zde jenom utopie, války v nahotě odhalují to, že miliony zbytečně mrtvých lidí, to je pro prezidenty jenom statistika.
Pokud ale zemře stářím v nemocnici prezident, tak to je najednou tragédie a státní smutek se vyhlašuje. Ano, bude líp, my na tom pracujeme, tomu dneska už nikdo nevěří, líp je zde vždy jenom těm co jsou nahoře, díky protekci, a hůř je vždy těm co jsou dole. 
Šedesát let hledám marně cestu k tomu, aby se peklo změnilo v ráj, dneska jsem tu cestu nalezl, lidi se pomocí GVKB dotazníků co budou na internetu psychicky naskenují a po naskenování se v krematoriu lidi eliminují, informace získané z globálního skenování všech lidí se optimalizují a automatizují, potom se předají GVKB umělé inteligenci, která zde bude řídit GVKB roboty, nejsou čerti tak zde není očistec.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.

Komentáře tohoto článku jsou moderovány. Váš příspěvek se zobrazí až po schválení autorem článku.

Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
  [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel sedm a sedm