Populistická ideologie nefunguje politicky a ekonomicky

Napsal GVKB (») v sobotu 23. 4. v kategorii Společnost, přečteno: 99×

Nikde na světě není; socialismus, kapitalismus, feudalismus, humanismus, dogmatismus, byrokratismus, populismus atd. všude je jenom ideologický centralismus, populistická ideologie nefunguje politicky a ekonomicky. Lidi mají nějaké svaté ideály a ty se snaží centrálně realizovat pomocí násilí, jakýkoli odpor ubožáků je naivní a marný, protože všude je propaganda a cenzura.

Všemocné elity rozhodují chybně o nás bez nás a následkem je krize u politiky a ekonomiky, ryba smrdí od hlav těch, co lidem chybně vládnou už mnoho tisíciletí. Pokud by mohli politické volby eliminovat ideologický centralismus tak by se volby zakázali, volby to je jenom divadlo ve skutečnosti všemu zde vládnou globálně organizovaní profesionální zločinci.

Sledujeme do hloubky globálně pohyb peněz a zjistíme, že peníze dělnické třídy získávají snadno globálně organizovaní profesionální zločinci, které chrání; soudy, byrokracie, policie, armáda atd. Vše v principu funguje podle hesla, moje hra a moje pravidla, ten, kdo určuje pravidla hry si pravidla hry egoisticky upraví tak, aby měl jisté trvalé výhody, a tak se z něj stal mocný a bohatý parazit. Války a pandemie v nahotě odhalují to, že jsme bezmocné ovce, které centrálně snadno ovládají všemocní pastýři. 


Komentování tohoto článku je vypnuto.