Výhody stvořili naše problémy

Napsal GVKB (») v pátek 6. 5. v kategorii Společnost, přečteno: 106×

Pokud by se z naší pokrytecké společnosti eliminovali výhody, tak by naše pokrytecká společnost rychle evolučně zanikla a tím by logicky zanikla i naše kulturní civilizace. Byli jsme vyhnáni z ráje do pekla za to, že milujeme výhody, Bible je nám dlouho svatou knihou, protože je to klasická kniha o výhodách, výhody jsou pro nás návykovou drogou, bez které nedokážeme existovat.

Každá ideologie je o pokrytectví kdy si elita jedno myslí a jiné koná, protože je závislá na výhodách, které jí poskytuje mocná ideologie, nadbytek pro ty, co jsou nahoře vytváří nedostatek pro ty, co jsou dole. Války a jiné krize v nahotě odhalují to, že jsme pitomé loutky, které mnohé snadno ovládá, a tak logicky toužíme po výhodách, díky kterým se budeme mít dobře, problémem je vždy naše genetické tělo, které má mnoho existenčních závislostí a které evolučně zdegenerovalo, a tak máme i mnoho nevyléčitelných nemocí.

Čas a prostor ve kterém vše evolučně existuje je o procesu který je aktivní nebo pasivní, to, co je schopné rozmnožování a růstu to je aktivní proces a logicky to co není schopné rozmnožování a růstu to je pasivní proces, jsou zde i procesy které jsou uprostřed mezi aktivitou a pasivitou. Nemoc je signálem, který nám oznamuje, pokud neodstraníte chyby, co způsobují problémy tak zemřete, protože se aktivní proces vašeho těla ukončí, a tak skončíte v krematoriu.

Tak jako umírá; hmyz, mikroorganismy, rostliny, zvířata, lidi atd. tak umírají i; pohádky, umění, filosofie, kultury, mytologie, pověry, fetiše, symboly, sekty, náboženství, obchodní organizace, politické organizace, státy atd. vše je zde z pohledu evoluce jenom dočasným experimentem a vše se zde recykluje, protože je to ekonomické.

Pokud se máme dobře díky výhodám tak má náš život smysl, logicky pokud se máme zle protože nemáme výhody tak nemá nás život smysl, je to začarovaný kruh, který vyřeší teprve to, že se lidi nahradí za autonomní inteligentní roboty na akumulátory, nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy, jak pravil cynicky mocný klasik.


Komentování tohoto článku je vypnuto.