Dokud to osobně neuvidím, tak na to neuvěřím

Napsal GVKB (») v sobotu 7. 5. v kategorii Věda, přečteno: 114×

Uvěřili jste na to, co jste osobně neviděli, a tak jste chybovali, proč jsou lidi pokrytci, co dělají z cizích lidí pitomce pomocí propagandy a cenzury? Myslíme a konáme logicky podle situace ve které existujeme dlouhodobě, pokud je situace zlá tak jednáme logicky zle ve snaze abychom se měli dobře.

Války a jiné katastrofy to jsou zlé situace ve kterých se chováme zle, často je zde slyšet teorie že jak si to uděláš takové to i máš, ve skutečnosti je zde vše o protekci a korupci, spravedlnost je zde jenom v tom že je zde každý ubožák dočasně. Bojíme se mnohého, co jsme osobně neviděli, protože jsme uvěřili cizím lidem, co rádi lžou, protože jim to dělá dobře. 

Nejhorší je, pokud nás podrazí ten, koho milujeme, ve skutečnosti je naše láska jenom obchod a divadlo, stali se z nás všech oblečené opice, co si hrají na to, co ve skutečnosti nejsou, z díla ale nakonec poznáme to, že je ten druhý oblečená opice, politika chce změnit společnost pomocí zákonů a norem, náboženství chce změnit člověka pomocí morálky atd.

Nebude to už trvat evolučně dlouho a najednou v televizi uvidíme nového prezidenta republiky který bude autonomním robotem a bude vyznamenávat autonomní roboty, práce za peníze zde už pro lidi nikde na světě nebude, protože nám práci vezmou; stroje, roboti, programy, umělá inteligence, automatizace, optimalizace, digitalizace, globalizace atd.  


Komentování tohoto článku je vypnuto.