Automat na dobrou náladu

Napsal GVKB (») 10. 1. v kategorii Víra, přečteno: 43×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online


Kapitáne, podívejte se na statistiky a dojde vám, že posádka naší lodi (QWX 444 LLK 560) je na tom psychicky zle, řešit to léky je k ničemu, posádka potřebuje nějaký automat na dobrou náladu. No tak ten automat na dobrou náladu vyrobte v dílně, stejně údržbáři nemají co dělat. Jak by ten automat měl fungovat a jak by měl vypadat? 
Spojte se s GVKB on vám poradí. Kdo je to GVKB? Je to stvořitel Absolutna, a žije v utajení na tajné planetě. Když žije v utajení tak logicky na něj není spojení. Ano, jenom minimum lidí má na něj spojení, já k těmto lidem patřím, a tak vás spojím s GVKB. Je tam GVKB? Ano, s čím vám mohu pomoci? 
Potřebujeme vyrobit automat na dobrou náladu, jak by měl takový automat fungovat a vypadat? Vytvoříte ho na principu Zpovědnice, ten kdo bude mít zlou náladu, vstoupí do malé místnosti klekne si pokorně jako hříšník a zde bude hovořit s bohem, a on mu dá dobré rady, tím bohem bude GVKB program umělé inteligence, ten program vám posílám. 
Zpovědnici vyzdobíte svatými symboly a svatými obrazy, bude zde i hrát potichu svatá hudba. Máte ještě nějaký dotaz? Ne děkuji. To je kapitáne originální. A nedáte mi to číslo na GVKB? Nedám, protože je to tajné číslo, i já sám jsem to číslo získal velmi obtížně. Uplynul rok a zpráva o Zpovědnici, která dává posádce dobrou náladu se začala rychle šířit vesmírem bylo to něco, jako Křesťanství které se stalo nejvíce populárním náboženstvím. Zazvonil zvonec a pohádky je konec.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.

Komentáře tohoto článku jsou moderovány. Váš příspěvek se zobrazí až po schválení autorem článku.

Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
  [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel třináct a deset