Čerti se promění na anděly

Napsal GVKB (») v pátek 29. 4. v kategorii Víra, přečteno: 91×

Jelikož realita není pro lidi ideální tak lidi stvořili ideologie, ve kterých je realita ideální nebo je zde snaha dosáhnut ideální reality. Všechny ideologie se snaží přeprogramovat násilně naše logické myšlení pomocí propagandy a cenzury a udělat tak z nás naivní pitomce, klasikou je zde víra v zázraky po; smrti, volbách, získání titulu, konzumaci léku nebo drogy, zakoupení zboží atd. uvěř propagandě a stane se zázrak, cenzura zablokuje kritiky propagandy.

Ideologie digitalizace recykluje, každý pitomec na světě dostane do hlavy GVKB inteligentní čip, který jeho mozek odpojí od reality a napojí jej na virtuální GVKB realitu, ze všech lidí na světě se tak stanou genetičtí roboti na dálkové ovládání, tím zde skončí; peníze, soukromé vlastnictví, politika, náboženství, filosofie, reklama, pohádky, daně, války, drogy, vandalismus atd. každý bude snadno a rychle nahraditelný, nebudou zde už pro nikoho výhody a protekce. 

Hromadíme sobecky hodnoty, protože každý musí s ostatními soutěžit a následkem je psychický očistec, díky GVKB čipům v hlavě už nebudeme muset mezi sebou soutěžit, budeme moci chodit na veřejnosti nazí a nikomu to nebude vadit, skončí tak problém s tím, že se snažíme dosáhnout úspěchu pomocí lží a krádeží, čerti se promění na anděly, co žijí v digitálním ráji.


Komentování tohoto článku je vypnuto.