Může hříšník žít v ráji?

Napsal GVKB (») ve čtvrtek 28. 4. v kategorii Víra, přečteno: 95×

Mnoho tisíciletí žijí hříšníci v pekelném očistci, a tak logicky touží po nebeském ráji kde se budou mít božsky. Vše je jenom v našem myšlení, stačí jenom pomocí inteligentního čipu v hlavě odpojit centrální nervový systém od ubohé reality a napojit jej na virtuální globální realitu.

Problémy, které nedokážeme vyřešit z nás učinili hříšníky co žijí v očistci, tak jako na práci používáme stroje tak i na myšlení použijeme programy, vše je o tom mít výhody díky kterým se budeme mít dobře, myslíme, protože nemáme potřebné informace.

Myšlení to je práce s informacemi a nejlepší je pro nás, pokud za nás pracují stroje a programy. Vše je o tom realizovat změny díky kterým se z čertů stanou andělé co žijí v ráji kde se nelže a nekrade. 

Přej čertům život v ráji a zajisti čertům to, že se z nich stanou díky GVKB čipům andělé, co žijí v ráji, už nebudeme potřebovat; soukromé vlastnictví, peníze, politiky, byrokraty, učitele, soudce, policajty, vojáky, lékaře, celebrity atd. všeho bude dostatek pro všechny.


Komentování tohoto článku je vypnuto.