Nekopíruj originály staň se originálem

Napsal GVKB (») ve čtvrtek 21. 2. v kategorii Víra, přečteno: 71×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online
Buď dobrý a budeme tě mít rádi, to je iluze, každý má rád jenom sám sebe. Od narození jsou nám nuceny svaté originály a očekává se od nás, že je budeme kopírovat, po mnoha letech sbírání informací a jejich optimalizaci jsem dospěl k tomu, že je zde blbá nálada díky tomu že kopírujeme originály. 

Já jsem svatý pastýř a ty jsi hříšný dobytek musíš mě pokorně následovat, to je obyčejné svaté dogma, nejsou zde žádní svatí pastýři, civilizace je továrna na iluze, které jsou; náboženské, sektářské, politické, reklamní, módní, umělecké, vědecké, technické, ekonomické, atd. 

Realita je zde pořád stejná po tisíc let, a iluze je zde jenom krátkou dobu, to je síto, které vám pomůže s tím, že poznáte co je realita a co je iluze. Toužení po egoistickém parazitování stvořilo civilizaci, která je továrnou na iluze, vše se v civilizaci točí jenom okolo parazitování, dobrota je žebrota. Peníze parazitům nesmrdí a tak zde jsou; daně, cla, poplatky, pokuty, atd. dluhy se stali moderním ekonomickým otroctvím, nemáš peníze tak jsi ekonomickým otrokem. 

Veliké války v nahotě odhalují to, že jsme horší než zvířata, vraždíme se jenom díky toužení po parazitování, parazit je parazitu parazitem, o tom to zde je. Ano, bude líp, to byl geniální podraz, mohou vůbec politici nějak realizovat to, že nám všem bude líp? Líp je tam, kde je v bankách zlato, pokud v bankách není zlato tak jsou peníze jenom papírem s nejistou hodnotou. 

Společné peníze umožňují parazitům to, že mohou snadno parazitovat, ze společného se snadno bere, a těžko se do společného dává. Není zde kapitalismus, je zde egoismus, ego je zde králem, který všemu kraluje. Pokud býka vykleštíme tak se z něj stane vůl, jsme vykleštění pomocí iluzí, kterým věříme, nekopíruj originály staň se originálem.

Komentování tohoto článku je vypnuto.