Svátky vznikli díky pokrytectví

Napsal GVKB (») v neděli 1. 5. v kategorii Víra, přečteno: 107×

Pokud by zde nebylo možné pokrytectví tak by zde nebyli ani svátky a jiné oslavy. Svátky vznikli díky pokrytectví, ve světě virtuální reality nejsou svátky a jiné oslavy, zde totiž není možné pokrytectví. Svátek to je obyčejná propaganda spojená s cenzurou, od narození do smrti jsme všichni pod vlivem propagandy a cenzury, následkem je to že se z nás stali pokrytci, co si jedno myslí a jiné říkají.

Moderním svátkem jsou výprodeje spojené se slevami, kdy máme teoretickou možnost ušetřit peníze, ve skutečnosti jde o chytrý podraz na naivní konzumenty. Nejsou v životě lidí žádné dny, které by měli být pro lidi svátkem, každý den v našem životě je obyčejný s tím se musíme smířit. Už zde bylo dost pokrytectví, kdy jsme si hráli na to, co nejsme, pochopte to, že ten druhý je pitomec, co dělá pitomosti. 

Dogmatické centrální totality je třeba konečně optimálně evolučně recyklovat, vše je zde evoluční experiment, ve kterém staré je nahrazováno za nové, začneme nahrazovat pitomce za autonomní roboty a tím budou mít zaměstnavatelé zaměstnance se kterými nejsou problémy.

Nebude zde ani slavení svátků a jiné snahy, jak se chytře vyhnout práci pro zaměstnavatele, robot prezident bude každý rok vyznamenávat roboty ve virtuální realitě a lidi se odsunou z civilizace do rezervací a zde se oddělí muži od žen, aby se realizovala nenápadně globální genocida.


Komentování tohoto článku je vypnuto.